Pole minowe 3.0

Województwo Podkarpackie – partner Pola Minowego 3.0!

Za nami pierwszy dzień rekolekcji „Pole Minowe 3.0”!
To był wyjątkowy czas pełen modlitwy, uwielbienia i spotkania z Bogiem. Wspólnie przyzywaliśmy Ducha Świętego, trwaliśmy na adoracji Najświętszego Sakramentu, modliliśmy się, tańczyliśmy i otwieraliśmy nasze serca na Bożą obecność.
Jednym z najbardziej poruszających momentów było niezwykle autentyczne i inspirujące świadectwo Wojtka – „Ślimaka na pustyni”. Jego słowa o wierze i zaufaniu oraz osobiste doświadczenie żywego Boga zostaną z nami na długo jako cenna inspiracja do jeszcze głębszego przeżywania swojej wiary.
Jesteśmy również bardzo wdzięczni wszystkim uczestnikom za ich otwartość, zaangażowanie i piękne świadectwo żywej wiary. To był naprawdę wyjątkowy początek rekolekcji.
Do zobaczenia jutro!
Partnerem wydarzenia jest Województwo Podkarpackie.










