KRÓLUJ NAM, CHRYSTE!

WYNIKI I LIGA LEKTORSKA

I KOLEJKA

  • SŁOCINA ? NOCKOWA            0 : 4
  • BŁ. KAROLINA ? CHMIELNIK        4 : 1
  • ZACZERNIE ? MEDYNIA GŁOG.        2 : 1
  • PRZYBYSZÓWKA ? BUDZIWÓJ        przełożony

II KOLEJKA

  • SŁOCINA ? CHMIELNIK            2 :7
  • NOCKOWA – MEDYNIA GŁOG.        2 : 1
  • BŁ. KAROLINA ? BUDZIWÓJ        2 : 0
  • ZACZERNIE ? PRZYBYSZÓWKA        6 : 0

III KOLEJKA

  • SŁOCINA – MEDYNIA GŁOG.        1 : 2
  • CHMIELNIK ? BUDZIWÓJ            2 : 1
  • NOCKOWA ? PRZYBYSZÓWKA            9 : 0
  • BŁ. KAROLINA ? ZACZERNIE        2 : 2

IV KOLEJKA

  • SŁOCINA ? BUDZIWÓJ            0 : 4
  • MEDYNIA GŁOG.- PRZYBYSZÓWKA        4 : 0
  • CHMIELNIK ? ZACZERNIE            1 : 2
  • NOCKOWA – BŁ. KAROLINA            3 : 0

V KOLEJKA

  • SŁOCINA ? PRZYBYSZÓWKA                6 : 2
  • BUDZIWÓJ ? ZACZERNIE                1 : 1
  • MEDYNIA GŁOG.- BŁ. KAROLINA            1 : 3
  • CHMIELNIK ? NOCKOWA                0 : 3

VI KOLEJKA

  • SŁOCINA ? ZACZERNIE                0 : 1
  • PRZYBYSZÓWKA – BŁ. KAROLINA            2 : 7
  • BUDZIWÓJ ? NOCKOWA                0 : 6
  • MEDYNIA GŁOG.- CHMIELNIK            0 : 3

VII KOLEJKA

  • SŁOCINA – BŁ. KAROLINA                1 : 13
  • ZACZERNIE ? NOCKOWA                przełożony
  • PRZYBYSZÓWKA ? CHMIELNIK            1 : 6
  • BUDZIWÓJ – MEDYNIA GŁOG.            5 : 0

VIII KOLEJKA

  • BŁ. KAROLINA ? CHMIELNIK        3 : 2
  • ZACZERNIE ? MEDYNIA GŁOG.        3 : 0 vo
  • PRZYBYSZÓWKA ? BUDZIWÓJ        3 : 5
    • Awansem: SŁOCINA – MEDYNIA GŁOG     10 : 4

IX KOLEJKA

  • SŁOCINA ? CHMIELNIK            4 : 1
  • NOCKOWA – MEDYNIA GŁOG.        3 : 0 vo
  • BŁ. KAROLINA ? BUDZIWÓJ        3 : 2
  • ZACZERNIE ? PRZYBYSZÓWKA        przełożony

X KOLEJKA

  • CHMIELNIK ? BUDZIWÓJ                3 : 1
  • NOCKOWA ? PRZYBYSZÓWKA                7 : 1
  • BŁ. KAROLINA ? ZACZERNIE             3 : 0 vo
  • Zaległe: ZACZERNIE ? NOCKOWA            0 : 3 vo
  • SŁOCINA ? NOCKOWA                1 : 2

XI KOLEJKA

  • SŁOCINA ? BUDZIWÓJ                0 : 3 vo
  • MEDYNIA GŁOG.- PRZYBYSZÓWKA            0 : 3 vo
  • CHMIELNIK ? ZACZERNIE                1 : 2
  • NOCKOWA – BŁ. KAROLINA                3 : 0 vo

XII KOLEJKA

  • SŁOCINA ? PRZYBYSZÓWKA                0 : 3 vo
  • BUDZIWÓJ ? ZACZERNIE                0 : 3
  • MEDYNIA GŁOG.- BŁ. KAROLINA            0 : 0 vo
  • CHMIELNIK ? NOCKOWA                1 : 8
  • Zaległy: PRZYBYSZÓWKA ? BUDZIWÓJ        3 : 2

XIII KOLEJKA

  • SŁOCINA ? ZACZERNIE                0 : 3 vo
  • PRZYBYSZÓWKA – BŁ. KAROLINA            1 : 12
  • BUDZIWÓJ ? NOCKOWA                0 : 3 vo
  • MEDYNIA GŁOG.- CHMIELNIK            0 : 3 vo

 

XIV KOLEJKA

  • SŁOCINA – BŁ. KAROLINA                0 : 3 vo
  • ZACZERNIE ? NOCKOWA                0 : 2
  • PRZYBYSZÓWKA ? CHMIELNIK            1 : 5
  • BUDZIWÓJ – MEDYNIA GŁOG.            3 : 0 vo
  • Zaległy: PRZYBYSZÓWKA ? ZACZERNIE        3 : 0 vo

 

TABELA SEZONU ZASADNICZEGO

MECZE PUNKTY BRAMKI STRZELONE BRAMKI STRACONE

BILANS

1.

NOCKOWA 14 42 58 4 +54

2.

BŁ. KAROLINA 14 31 55 21

+34

3.

ZACZERNIE 14 26 25 17

+8

4.

CHMIELNIK 14 21 36 32 +4
5. BUDZIWÓJ 14 13 24 33

-9

6.

PRZYBYSZÓWKA

14 12 23 69 -46

7.

SŁOCINA

14 9 25 52

-27

8. MEDYNIA GŁOG. 14 6 13 44

-31

 

GRUPA FINAŁOWA

  • CHMIELNIK – BŁ. KAROLINA            0 : 3
  • ZACZERNIE ? NOCKOWA                0 : 2
  • ZACZERNIE ? BŁ. KAROLINA            1 : 3
  • CHMIELNIK – NOCKOWA                1 : 2