Nowy program zapisów na turnusy.

Link do strony z zapisami :http://lsorzeszow.pl/lso-db/?page=login

Nowy system zgłaszania ministrantów i lektorów na kursy zimowe.

Każda osoba chcąca zgłosić ministranta lub lektora na kurs musi posiadać konto. Przed przystąpieniem do rejestracji, należy otrzymać hasło dostępu.
 W celu otrzymania hasła dostępu, należy skontaktować się z cer. Michałem  Szczepanek poprzez messenger, bądź poprzez SMS 783608666 w wiadomości proszę napisać imię i nazwisko, parafię oraz czy jest się animatorem, bądź księdzem.
Zgłoszeń dokonywać mogą tylko księża, ceremoniarze oraz animatorzy. Ministranci i lektorzy nie otrzymają hasła, ponieważ były przypadki, zgłaszania się bez zgody księży.  Przy rejestracji proszę sprawdzić poprawność danych.Wpisując parafię proszę wpisać w takim ustawieniu “miejscowość – wezwanie”
Np. “Rzeszów – pw. Bł. Karoliny” . Przy zapisie obowiązywać będzie zaliczka 100 zł ! 
Po aktywacji konta na email-u należy skontaktować się z administratorem w celu zatwierdzenia konta. Gdy przy próbie logowania pojawi się błąd “Konto użytkownika zostało dezaktywowane ” to znaczy, że czeka na akceptację administratora. 
Program opracowany jest przez Marcela Rzemieniuk, natomiast w razie pytań proszę pisać do Michała Szczepanek . Link do systemu http://lsorzeszow.pl/lso-db/

Link dostępny jest również w zakładce LSO DATABASE.

Koszt kursu wynosi 300 zł.

Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 100 zł na numer konta:
71 1020 4405 0000 2602 0017 0969 – PKO Bank Polski S.A.

W tytule przelewu wpisać: TURNUS – IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA (w takiej kolejności!).

 Zaliczka nie będzie zwrócona w przypadku nie uczestnictwa w rekolekcjach. Każdy uczestnik musi posiadać wypełnioną kartę uczestnictwa, która będzie dostępna w zakładce POBIERALNIA.

Informacje o kursach : http://lsorzeszow.pl/?page_id=31

Rejestracja jest bardzo łatwa, instrukcja znajduje się poniżej.