– Popularyzacja tenisa stołowego
Nawiązanie znajomości i przyjaźni między uczestnikami
Aktywne spędzanie czasu wolnego
Integracja dzieci i młodzieży

Turniej zostanie rozegrany w sobotę, 26 listopada 2022 r. Rozpoczęcie o godz. 9:30 Rozgrywki odbędą się w Szkole Podstawowej nr 25 im. Prymasa Tysiąclecia w Rzeszowie ul. Starzyńskiego 17.

I. Kategorie wiekowe:
Ministrant 2010-2013
Lektor młodszy 2007 – 2009
Lektor starszy 2003 – 2006

Warunkiem uczestnictwa jest ważna legitymacja Liturgicznej Służby Ołtarza, ministranci i lektorzy przyjeżdżają pod opieką kapłanów lub opiekunów.
Parafia wnosi opłatę organizacyjną za udział w mistrzostwach w wysokości 10 zł od osoby.

Zapisy:

Lub telefonicznie: 697 333 539

Zapisy trwają do 24 listopada 2022 roku.

II Nagrody
Za zajęcie I – III miejsca zawodnicy otrzymają puchary i dyplomy,
Pozostali dyplomy,
Spośród wszystkich uczestników turnieju zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe przygotowane przez KTS ENEA Siarkopol Tarnobrzeg.

III. Współorganizatorzy
Patronat honorowy – Sz. P. Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego
Parafia Bożego Ciała i Matki Bożej z Lourdes w Rzeszowie
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Prymasa 1000 – lecia 1 w Rzeszowie
KTS ENEA Siarkopol Tarnobrzeg

IV. System rozgrywek
Uzależniony jest od ilości zgłoszonych zawodników.
Turniej zostanie rozegrany w kategoriach indywidualnych.
Nie przewiduje się punktacji zespołowej.
Czas trwania turnieju uzależniony jest od liczby zgłoszonych uczestników. Mecze rozgrywane są do 2 zwycięskich setów. Sety rozgrywane są do 11 punktów zdobytych przez jedną ze stron; przy wyniku seta 10:10 set trwa do osiągnięcia przewagi 2 punktów jednej ze stron.
W przypadku posiadania równiej ilości zwycięstw przez dwóch graczy w jednej grupie, aby wyłonić zwycięzcę liczy się najpierw bezpośredni pojedynek, lepszy stosunek setów wygranych do przegranych, małe punkty w ostateczności losowanie.
Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
Obowiązuje strój sportowy, buty z jasną podeszwą.

V. Postanowienia końcowe
Zawodnicy powinni posiadać własne rakietki.
Jemy tylko w pomieszczeniu do tego przeznaczonym.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za kontuzje, wypadki, problemy zdrowotne uczestników podczas trwania zawodów. Zawodnik startuje na własną odpowiedzialność.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione lub pozostawione w szatni.
Uczestnicy turnieju są zobowiązani do przestrzegania zasad i regulaminów ustalonych przez gospodarza obiektu i organizatora turnieju.