INFORMACJE

1. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Liturgicznej Służby Ołtarza www.lsorzeszow.pl Zamieszczamy tam informacje z życia naszej wspólnoty.

2. Zapraszamy do wzięcia udziału w XI edycji Rzeszowskiej Ligii Lektorskiej w piłce nożnej, która rozpocznie się 1 grudnia. Szczegóły o Lidze dotrą do parafii rzeszowskich, zaś informacje dla parafii spoza Rzeszowa będą u Moderatorów Dekanalnych.

3. Zachęcamy wszystkich animatorów do angażowania się w sekcje Liturgicznej Służby Ołtarza. Przypominamy, że działa sześć sekcji: Modlitewno-Formacyjna, Liturgiczna, Muzyczna, Szkoleniowa, Środków Społecznego Przekazu i Sportowa.

4. Błogosławieństwo Lektorów odbędzie się 8 grudnia 2018 r. w Rudnej Małe, zapisy u Ks. Tomasza Blicharza pod numerem telefonu 607 821 650. Informacje dotrą w najbliższym czasie na parafie.

5. Adwentowe Dni Skupienia Animatorów odbędą się w Zaczerniu w dniach 7-9 grudnia 2018 r. Dzień Skupienia poprowadzi Ks. Krzysztof Golas – Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży. Na Dni Skupienia zapraszamy wszystkich Animatorów posługujących w tym roku na wakacjach, a także tych, którzy chcieliby posługiwać w czasie ferii zimowych. Koszt Dni Skupienia to 80 zł. Zapisy na facebooku u cer. Michała Szczepanka.

6. Adwentowe spotkanie II roku Szkoły Animatora odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia w Zaczerniu. Dzień Skupienia w formie Rekolekcji Ewangelizacyjnych jest obowiązkowy dla wszystkich kandydatów na animatorów, którzy w roku bieżącym uczestniczyli w Kursie Animatorskim. Dzień Skupienia poprowadzi Ks. Piotr Gnat. Koszt Dni Skupienia to 80 zł. Zapisy na facebooku u an. Lucjana Macieja.

7. Plan pracy rocznej LSO zostanie wydrukowany w gazetce, która ukaże się za 2 tygodnie.